Facebook
Kategorie

Banner_Darmowa_dostawa_SPRING-1698_B.jpg [47.52 KB]

Jakie są formy dostawy i ich koszty?

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary bez wad w sposób wskazany przez Kupującego w formularzu.
 2. W przypadku, gdy Kupujący zaznaczył w formularzu pozycję "Kurier" dostarczenie zamówionego Towaru nastąpi za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi kurierskie, przy czym orientacyjny termin dostawy wynosić będzie w tym przypadku 2 (dwa) dni robocze od dnia realizacji zamówienia (na terenie Polski). Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. 
 3. W przypadku, gdy Kupujący zaznaczył w formularzu pozycję "Paczkomaty InPost" dostarczenie zamówionego Towaru do wybranego Paczkomatu nastąpi za pośrednictwem firmy InPost, przy czym orientacyjny termin dostawy na terenie Polski wynosić będzie w tym przypadku 2 (dni) dni robocze od dnia realizacji zamówienia.
 4. W przypadku, gdy Kupujący zaznaczył w formularzu pozycję "Pocztex Kurier 48" dostarczenie zamówionego Towaru nastąpi za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innego operatora, przy czym orientacyjny termin dostawy na terenie Polski wynosić będzie w tym przypadku 3 (trzy) dni robocze od dnia realizacji zamówienia.
 5. W przypadku, gdy Kupujący ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Polski Sprzedawca po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia zobowiązany jest poinformować Kupującego o wysokości opłat należnych za dostarczenie zamówionych Towarów oraz wysyła mu fakturę pro forma, na podstawie której Kupujący dokonuje płatności ceny. Po wpłynięciu należnych opłat Sprzedawca dostarcza Kupującemu zamówione Towary w sposób wskazany w zamówieniu, przy czym określone w pkt. 2 - 4 terminy dostarczenia zamówionych Towarów mogą ulec wydłużeniu nie więcej jednak niż o 7 dni w stosunku do terminów pierwotnych. 
 6. Podane w pkt. 2 - 5 terminy dostarczenia zamówionych Towarów mają charakter orientacyjny. Sprzedawca nie będzie ponosić wobec Kupującego odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu zamówionych Towarów, jeżeli do opóźnienia doszło z przyczyn leżących po stronie podmiotu świadczącego usługi kurierskie, Poczty Polskiej lub innego operatora.
 7. W przypadku zakupu ebooków Sprzedawca zamieści dostęp do zakupionego e-booka na koncie Klienta w księgarni. Warunkiem udostępnienia ebooka na koncie Klienta jest poprawnie dokonana płatność przez system dotpay.pl i odnotowanie płatności przez Sprzedawcę.
 8. Sprzedawca oświadcza, że obowiązującą Kupującego ceną sprzedaży poszczególnych Towarów lub Usług jest cena podana w Księgarni w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. Ceny te są cenami brutto i obejmują podatek od towarów i usług w stawce obowiązującej w chwili realizacji zamówienia.
 9. W przypadkach opisanych w pkt. 2 – 5  opłaty należne za dostarczenie zamówionych Towarów ponoszą:
  1. w przypadku wybrania opcji "Kurier" - Sprzedawca;
  2. w przypadku wybrania opcji "Paczkomaty – InPost" -  Sprzedawca;
  3. w przypadku wybrania opcji "Poczta Polska" lub inny operator- Sprzedawca;
  4. przy wysyłce zagranicznej - Kupujący za zaliczeniem pocztowym w wysokości obowiązującej według cennika Poczty Polskiej lub innego operatora.

Inpost - paczkomaty - wybierając Inpost sprawdź listę najbliższych paczkomatów. Pamiętaj, aby podać swój numer telefonu i adres e-mail. W momencie dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz z Inpostu powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę. Dostawa jest niedostępna dla książek w druku na życzenie.

Jakie formy płatności stosujemy w naszym sklepie?

W Księgarni stosowane są następujące sposoby płatności:

 1. płatność przy odbiorze - Kupujący płaci odbierając zamówiony Towar;
 2. płatność za pomocą bankowości internetowej - rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem lub PayPal przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay;

 

Media społecznościowe

Dołącz do nas

YouTube twitter Linkedin facebook 

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

tel. (22) 535 80 00, fax (22) 535 80 01

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa

NIP: 583-001-89-31, Regon: 190610277, KRS: 709879, Sąd Rejonowy dla M. S. Warszawy