Facebook
Kategorie

Zmiany w prawie cywilnym

Zmiany w prawie cywilnym

Zmiany w prawie cywilnym 2018

Z przepisów prawa cywilnego korzysta każdy człowiek, ponieważ reguluje ono sprawy, z którymi ludzie mają do czynienia na co dzień. Bardziej szczegółowo, jest to zbiór przepisów normujących stosunki osobowe i majątkowe pomiędzy obywatelami i podmiotami prawnymi, ochraniających dobra osobiste jednostki oraz standaryzujących sprawy niemajątkowe.

Nie dziwi, więc fakt, że próśb o wytłumaczenie ustawy i innych zapytań dotyczących przepisów prawa cywilnego jest najwięcej z całej puli tematów o prawie. Na podstawie takich dylematów powstają zestawienia, które z kolei często tworzą bazę pod różne opracowania i poradniki. I gdy następują zmiany w prawie cywilnym książki te są aktualizowane, tak by czytelnik nie musiał sięgać po inne, nowsze podręczniki.

Szeroką ofertą książek o zmianach w prawie cywilnych dysponuje Księgarnia Profinfo.pl. Są to komentarze do ustaw, monografie zestawiające poszczególne i zmodyfikowane normy, jak również szczegółowe opracowania o wybranych zagadnieniach, których dotyczy dana zmiany w prawie cywilnym.