Facebook
Kategorie
logoPartner2.jpg [4 KB]
Nexto.pl
Nexto.pl to największy w Polskim internecie sklep z cyfrowymi publikacjami. Każdą książkę można kupić w formie pliku do pobrania na komputer. Książki do słuchania (audiobooki, pliki mp3), książki i prasa w formacie plików PDF (e-booki, e-wydania).
logoPartner1.jpg [4 KB]
Filie Księgarni Ekonomicznej
KSIĘGARNIA TECHNICZNA Warszawa, ul. Kaliskiego 15, tel. (22) 666-98-01 KSIĘGARNIA NAUKOWA-Europejska Warszawa, Al. Solidarności 83/89, tel. (22) 850-10-20 lub (22) 846-04-10, KSIĘGARNIA ZARZĄDZANIA Warszawa, ul. Szturmowa 3, tel. (22) 553-41-46 KSIĘGARNIA LEX Warszawa, ul. Świeradowska 43, tel. (22) 543 54 87
logoPartner3.jpg [3 KB]
Ibuk.pl
IBUK.pl to największa w Polsce wypożyczalnia oraz księgarnia internetowa z ebookami i audiobookami. W naszej ofercie znajdziesz 65 tys. tytułów naukowych, akademickich i profesjonalnych oraz beletrystyki. Oprócz ebooków i audobooków po polsku, oferujemy ponad 36 tys. tytułów po angielsku. Ebooki można wypożyczać zarówno pojedynczo - już od 4,92 PLN za dobę oraz w abonamentach -19,90 PLN miesięcznie za 5 ebooków. Wypożyczone tytuły możesz czytać na dowolnym urządzeniu (PC, laptop, komórka, tablet), które posiada przeglądarkę internetową i dostęp do Internetu. Tytuły w ofercie dostępne są w formatach epub, mobi, pdf oraz mp3. Do zabezpieczania używamy watermarków oraz Adobe DRM.
logoPartner4.jpg [3 KB]
Prawnik.pl
Prawnik.pl to obecnie największy serwis adresowany do osób zawodowo związanych ze środowiskiem prawniczym. Poza przydatnymi informacjami z zakresu prawa zawiera on również pełny i na bieżąco aktualizowany katalog adresowo-kontaktowy usług prawniczych.
logoPartner5.jpg [3 KB]
Hematoonkologia.pl
Hematoonkologia.pl jest to portal edukacyjny zajmujący się tematyką rozrostowych chorób hematologicznych. Strona adresowana jest do lekarzy hematologów, lekarzy w trakcie specjalizacji oraz lekarzy pierwszego kontaktu mających pod opieką chorych hematologicznych oraz do samych chorych.
logoPartner6.jpg [4 KB]
Psychologia-Społeczna.pl
Psychologia-Społeczna.pl - portal zajmujący się popularyzacją wiedzy z zakresu naukowej psychologii społecznej. Dostarcza informacje oraz materiały ułatwiające wykorzystanie osiągnięć tej dziedziny w praktyce zawodowej i poszukiwaniach badawczych.
logoPartner7.jpg [4 KB]
Psychologia-Biznesu.pl
Psychologia-Biznesu.pl - Profesjonalny portal poświęcony zastosowaniom psychologii w biznesie i ekonomii.
logoPartner8.jpg [4 KB]
Menedżer Sprzedaży
Menedzer Sprzedazy - Portal dla menedżerów sprzedaży: kierowników zespołów, dyrektorów oddziałów, regionalnych i handlowych. Kariera, szkolenia, narzędzia, baza wiedzy. Sprawdź!
logoPartner9.jpg [4 KB]
Inwestycje.pl
Inwestycje.pl - Wiadomości i notowania - giełda fundusze inwestycyjne, nieruchomości, waluty, akcje, kredyty, banki, biznes, finanse, gospodarka, przetargi.
logoPartner10.jpg [3 KB]
Biuro Rachunkowe KONKRET
Biuro Rachunkowe KONKRET - Nasze biuro rachunkowe mieści się w centrum Bielska-Białej - Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą firm i osób fizycznych.
logoPartner11.jpg [4 KB]
ProfiCoaching
ProfiCoaching to profesjonalna platforma coachingowa, gdzie wiedza spotyka się z doświadczeniem i współtworzy społeczność coachingową. Ta wirtualna przestrzeń, dostępna 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, daje merytoryczne wsparcie dla osób oddanych zawodowo coachingowi, ale i dla osób korzystających w życiu czy w pracy z coachingowych metod, narzędzi, idei.

 

Media społecznościowe

Dołącz do nas

YouTube twitter Linkedin facebook 

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

tel. (22) 535 80 00, fax (22) 535 80 01

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa

NIP: 583-001-89-31, Regon: 190610277, KRS: 709879, Sąd Rejonowy dla M. S. Warszawy